Program Koprivnička bajka 2019

13.12. PETAK

17:00 ZRINSKI TRG – prigodni program uz Koprivka i Grinča,

-        17:00 – 19:00 - DJ Sebax

-        17:00 – 18:30 humanitarna prodaja lampiona  

-        18:15 - promocija video spota Behave Community - Blagdanska,

-        18:30 - puštanje lampiona

-        18:45 - Pyromusic flame show sa spektakularnim vatrometom povodom 25. godišnjice RADIO DRAVE

18:00 GALERIJA KOPRIVNICA – Otvorenje izložbe Dijane Nazor

19:00 ZRINSKI TRG – koncert MIA DIMŠIĆ


14.12. SUBOTA

10:00 ZRINSKI TRG – Doček Djeda Mraza u organizaciji društva Naša djeca, podjela poklona,

19:00 ZRINSKI TRG – koncert ŠTUBLIN BAND


15.12. NEDJELJA

18:30 ZRINSKI TRG – koncert THE BUGS


16.12. PONEDJELJAK

18:00 ZRINSKI TRG – Dječji vrtić „Igra“

19:00 ZRINSKI TRG – Osnovna škola „Braća Radić“


17.12. UTORAK

18:00 DVORANA DOMOLJUB – IZGUBLJENA IGRAČKA – besplatna predstava za djecu u izvedbi odgojiteljica DV Smiješak

18:00 ZRINSKI TRG – Osnovna škola „Đuro Ester“

19:00 ZRINSKI TRG – Osnovna škola  „Antun Nemčić Gostovinski“


18.12. SRIJEDA

18:00 ZRINSKI TRG - Dječji vrtić „Tratinčice“

19:00 ZRINSKI TRG – Zbor „Rima“

19:00 DVORANA DOMOLJUB – Božićni koncert Umjetničke škole Fortunat Pintarić


19.12. ČETVRTAK

18:00 ZRINSKI TRG – Dječji vrtić Sveti Josip

18:30 ZRINSKI TRG – COOR Podravsko sunce

19:00 ZRINSKI TRG – ŽVS Rudarice

19:00 DVORANA DOMOLJUB - IZGUBLJENA IGRAČKA – besplatna predstava za djecu u izvedbi odgojiteljica DV Smiješak

19:00 DOM MLADIH – Plesna čarolija – Umjetnička škola „Fortunat Pintarić“

 

20.12. PETAK

18:00 DVORANA DOMOLJUB – JOZO BOZO – „Čarobni Štapić“ – Mađioničarski show za djecu

18:00 ZRINSKI TRG – Dječji vrtić Smiješak

19:00 ZRINSKI TRG – Gimnazija Fran Galović


21.12. SUBOTA

18:00 ZRINSKI TRG – Dječji zbor Zvončići Močile

18:30 ZRINSKI TRG – Koncert Puhački orkestar Grada Koprivnice

19:00 ZRINSKI TRG – Koncert ERIC VIDOVIĆ ACOUSTIC

20:00 ZRINKSI TRG – Koncert LAURA, MATIJA & LUIGI ACOUSTIC


22.12. NEDJELJA

18:00 ZRINSKI TRG - KUD SRCE

19:00 ZRINSKI TRG - Zbor Franjevačkog svjetovnog reda

19:30 ZRINSKI TRG – Zbor mladih „Ime ljubavi“


23.12.PONEDJELJAK

18:00 ZRINSKI TRG – Klub za starije osobe „Mariška“

19:00 ZRINSKI TRG - ŠPK RITAM

19:30 ZRINSKI TRG – Plesni studio Jump

19:00 DVORANA DOMOLJUB – Božićni koncert Puhačkog orkestra grada Koprivnice


24.12. UTORAK, BADNJAK

10:00 ZRINSKI TRG – Tradicionalna podjela ribica građanima


25.12. SRIJEDA, BOŽIĆ

20:00 ZRINSKI TRG – Koncert DANIJELA MARTINOVIĆ


26.12. ČETVRTAK

18:00 ZRINSKI TRG – Štefanjska večernja atletska utrka Grada Koprivnice

19:00 ZRINSKI TRG – TAMBURAŠKA VEČER


27.12. PETAK

18:00 ZRINSKI TRG – Dječji zbor „Leopoldove lučice“

18:30 ZRINSKI TRG – Folklorni ansambl KOPRIVNICA

19:00 ZRINSKI TRG – Koncert HOMECOMING BAND


28.12. SUBOTA

18:00 ZRINSKI TRG – Koncert LANA ŠEPEC BAND – UROK

19:00 DVORANA DOMOLJUB – Otvorenje izložbe „Rekreacija izložbe naivnih umjetnika s otvorenja Domoljuba 1954.“

19:30 DVORANA DOMOLJUB – Cabaret PREKO VEZE – Satiričko kazalište Kerempuh i kazalište Moruzgva


29.12. NEDJELJA

19:00 ZRINSKI TRG – Koncert MARKO KOŠUTIĆ & TRIO


30.12. PONEDJELJAK

19:00 ZRINSKI TRG – Koncert TS DANGUBE


31.12. UTORAK

11:30 ZRINSKI TRG – Doček Nove godine u podne uz „MEJAŠE“

22:30 ZRINSKI TRG – Zagrijavanje uz Koprivka i Grinča

23:00 ZRINSKI TRG – Doček Nove godine uz „MEJAŠE“

00:00 Vatromet

 

Vjerni partneri Koprivničke bajke su Podravka, Belupo, Podravska banka, Komunalac, Carlsberg Croatia, Vemo Trade, Hartmann, Ice Wonderland, Robin trgovine, Društvo naša djeca, Muzej grada Koprivnice – galerija Mijo Kovačić, Dvorana Domoljub, Dom mladih i Turistička zajednica grada Koprivnice